Jesteśmy profesjonalną firmą remontową działająca na terenie województwa śląskiego. Wykonujemy szereg prac wykończeniowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów. Posiadamy duże doświadczenie w pracach budowlanych, remontowych, wykończeniowych, jak również w zakresie montażu instalacji wod-kan-gaz. Wykonujemy remonty mieszkań, domów, biur, lokali użytkowych “pod klucz” z dbałością o każdy szczegół. Korzystając z usług naszej firmy, dostają Państwo gwarancję na solidne wykonanie każdej z prac remontowo-wykończeniowych.  
Poniżej przedstawiamy Państwu listę kompleksowych usług remontowych. Zachęcamy do zapoznania się z nią.

 Wykończenia wnętrz

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej wykańczania wnętrz)

Wykończenie wnętrza wpływa na to, jak ostatecznie nasza przestrzeń będzie się prezentować. Jest to czynność, która najczęściej pochłania najwięcej czasu i emocji. Z naszą ekipą każde wnętrze w szybkim czasie nabierze nowego charakteru i designu. Zapraszamy do kontaktu.

 Wykończenia, remonty podłóg

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej podłóg)

Wyremontowana podłoga ma wiele zalet: nie tylko poprawia wygląd wnętrza, ale również może poprawić ocieplenie całego domu. Nikt z nas nie wyobraża sobie domu czy mieszkania bez podłogi, dlatego przygotowaliśmy pełną ofertę obejmującą takie czynności remontowe, jak: układanie parkietu, płytek, glazury, terakoty itp.

 Tynkowanie

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej tynkowania)

Tynkowanie to ważna i integralna czynność każdego procesu budowy. To od sposobu tynkowania zależy, jak nasze ściany ostatecznie będą się prezentować. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 Stolarka okienna

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej stolarki okiennej)

Poprawnie wykonany montaż okien ma zasadniczy wpływ na późniejszą funkcjonalność okna. Aby uchronić się przed przedostawaniem się powietrza do wnętrza, trzeba zadbać o fachowy montaż. Specjalizujemy się w montażu każdego rodzaju okien: PCV, drewnianych, aluminiowych, dachowych.

 Stolarka drzwiowa

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej stolarki drzwiowej)

Nie ma domów bez drzwi. Drzwi są niezbędne w każdej przestrzeni użytkowej. Niezależnie od tego, na wymianę jakich drzwi się decydujemy – czy tych wewnętrznych, czy zewnętrznych, warto zadbać o ich profesjonalny montaż. Poprawnie wykonany montaż drzwi gwarantuje, że będą one się płynie otwierać i zamykać, jak również wpływa na utrzymywanie stałej temperatury w mieszkaniu.

 Gruntowanie

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej gruntowania)

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu gruntowania ścian przed malowaniem, tynkowaniem, gruntowania gipsu, tynku, wylewki, drewna, jak również gruntowania na zewnątrz (elewacji). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 Malowanie

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej malowania)

Malowanie to podstawowa czynność każdego remontu. Aby przebiegło sprawnie i bezbłędnie, trzeba zadbać o zatrudnienie sprawdzonych fachowców. Nasi malarze zapewniają rzetelne usługi z zakresu malowania ścian, sufitów, malowania fantazyjnego czy malowania w dwóch kolorach.

 Tapetowanie

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej tapetowania)

Jakość tapetowania podobnie jak i malowania zależy od prawidłowego przygotowania podłoża. Nasi fachowcy w sposób profesjonalny zadbają o właściwe przygotowanie ściany pod tapetowanie, jak i odpowiednio nałożą tapetę na ścianę i sufit.

 Zabudowy

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej zabudowy)

Zabudowy są obecnie bardzo popularne. Zabudowa to sposób na funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń kuchni, łazienki, balkonu czy tarasu. Aby poznać szczegóły oferty, zachęcamy do kliknięcia.

 Suche tynki

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej suchych tynków)

Suche tynki to doskonała alternatywa dla tradycyjnego tynki. Wykonuje  się go stosunkowo szybko i bez konieczności użycia prac mokrych. Suche tynki z wykorzystaniem płyt gk sprawdzają się niemalże w każdym wnętrzu – kuchni, łazience, pokoju czy poddaszu.

 Szpachlowanie

(kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły oferty dotyczącej szpachlowania)

Szpachlowanie to podstawowa czynność przygotowująca ścianę do dalszego malowania i tynkowania. W zasadzie nie ma remontu bez szpachlowania, ale by taka czynność została wykonana w sposób poprawny – musi zostać wykonana przez specjalistów znających zasady sztuki budowlanej.

Pilnie szukasz specjalisty do wykonania remontu? Zadzwoń do nas pod numer 123-456-789