Jesteśmy firmą remontowo-wykończeniową z wieloletnim doświadczeniem popartym wieloma udanymi realizacjami. Zatrudniamy odpowiedzialną i fachową ekipę, która potrafi sprostać każdemu zadaniu. Profesjonalne remonty mieszkań, kompleksowe wykończenia domów, mieszkań i innych lokali użytkowych “pod klucz”, setki zadowolonych Klientów, usługi wykonane tanio i solidnie – to wszystko możliwe dzięki nam.

Szukasz specjalisty, który wykona remont?
Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a my błyskawicznie i bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie wycenę tego co potrzebujesz.
Chcę wycenę

Dlaczego właśnie nam warto powierzyć remont?

Dla nas najważniejszy jest Klient i jego oczekiwania. Staramy się indywidualnie dobrać ofertę do potrzeb i specyfiki Klienta. Świadczymy całkowicie bezpłatną wycenę usług wraz z poradami. Odpowiemy również na każde pytanie. Precyzyjna analiza wykonana z naszej strony pozwoli na dobór najwygodniejszych rozwiązań w Państwa domach.

Naszą ekipę tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, zatrudnieni u nas od wielu lat, co przekłada się na pełen profesjonalizm wykonywania usług remontowo-wykończeniowych. Udzielamy gwarancji na swoje usługi, bo jesteśmy pewni swoich umiejętności.

U nas niewygórowana cena idzie w parze z jakością świadczonych usług. Dbamy o jakość materiałów budowlanych oraz posiadamy nowoczesny sprzęt, który znacznie skraca czas wykonywanych prac.

Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Śląska oraz okolic. Usługi budowlane, remontowe i wykończeniowe świadczymy na terenie: Katowic, Sosnowca, Gliwic, Tych, Częstochowy, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Mysłowic, Jaworzna, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej.

 

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje:

 

Jeśli poszukują Państwo sprawdzoną i godną zaufania ekipę, dla której najważniejszy jest Klient, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez wysłanie formularza kontaktowego. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem i udzielimy niezbędnych informacji.