Zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych to dobry sposób na ukrycie kabli lub nieestetycznych i nierównych ścian. Zabudowa zrobiona w formie ścianki z wnękami daje dodatkową przestrzeń użytkową. Aby w pełni wykorzystać użytkowe i estetyczne walory zabudowy, można ją dobrać do wystroju wnętrza. Najczęściej spotykamy się z zabudową kuchni, łazienki, balkonu, tarasu , jak również urządzeń AGD czy RTV.

Szukasz specjalisty, który wykona remont?
Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a my błyskawicznie i bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie wycenę tego co potrzebujesz.
Chcę wycenę

 Zabudowa kuchni

Nowoczesna zabudowa kuchenna to marzenie niejednego z nas. Dzięki odpowiedniej zabudowie kuchnia zyskuje nową powierzchnię użytkową, jednocześnie zabudowa wydobywa z kuchni  wszelkie jej zalety i ukrywa wady.

 Zabudowa łazienki

Na zabudowę łazienki nierzadko decydujemy się z konieczności. Zabudowa pozwala ukryć nierówne ściany, wystające przewody i inne mankamenty przestrzeni. Aby łazienka prezentował się elegancko i z klasą, konieczne jest wynajęcie ekipy remontowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 Zabudowa balkonu

Zabudowy balkonów i tarasów cieszą się coraz to większą popularnością, a to dlatego, że chronią przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i dodatkowo zwiększają przestrzeń użytkową. Zarówno zabudowy ramowe, jak i te bezramowe należy zlecić profesjonalistom, którzy mają odpowiednie umiejętności i potrzebne narzędzia do tego typu prac.

 Zabudowy inne

Zabudowa nie tylko odnosi się do kuchni, łazienek czy balkonów. Dzięki wyobraźni i odpowiedniemu warsztatowi zabudować można niemalże każde urządzenie znajdujące się w naszym domu: kaloryfer, grzejnik, telewizor, WC i wiele innych.


Pilnie szukasz specjalisty do wykonania zabudowy? Zadzwoń do nas pod numer 123-456-789